| "Witaj internauto, oto twój numer IP 216.73.216.238" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
| Nazwa: | Sylwek | | Strona: | - | | Ocena: | 1 | | Czas: | 04.02.2009, o 18:52 (UTC) | | Wiadomość: | szkoda shouta...mozecie mi podziekowac  |
| Użytkownik: |  mateoquake4 Offline | | Ocena: | 1 | | Czas: | 04.02.2009, o 18:19 (UTC) | | Wiadomość: | teraz tutaj bedziemy pisac |
| Nazwa: | Filet | | E-Mail: | filet3 poczta.onet.pl | | Strona: | - | | Ocena: | 1 | | Czas: | 04.02.2009, o 17:14 (UTC) | | Wiadomość: | kurwa zajebie typta z raila jak sie dowiem kto taki bełkot pisze
|
| Nazwa: | Rychu | | E-Mail: | eryk-jankowski wp.pl | | Strona: | - | | Ocena: | 1 | | Czas: | 20.01.2009, o 16:45 (UTC) | | Wiadomość: | chciałbym przystąpic do klany co o tym myślicie?
|
| Nazwa: | Rychu | | E-Mail: | eryk-jankowski wp.pl | | Strona: | - | | Ocena: | 1 | | Czas: | 20.01.2009, o 15:17 (UTC) | | Wiadomość: | elo to ja rychu z quake 4 moge do klanu ? |
| Nazwa: | Grizzli  | | Strona: | http://pl.youtube.com/watch?v=n4OlxZhBDU8 | | Ocena: | 1 | | Czas: | 17.01.2009, o 14:03 (UTC) | | Wiadomość: | To z mapami mi się podoba ten pomysł ale było by lepiej jakbyście wy wybrali 2 mapy i my 2 mapy co o tym myślisz?  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|